.. . . .. .
Pause

Dünyanın En Kaliteli Hidrofor ve Genleşme Tankları

GWS ısıtma, termal, hidrofor, hidrolik darbe önleme, ters ozmoz ve su kuyusu uygulamaları için kapsamlı ve geniş bir basınçlı tank yelpazesi sunar. GWS ürünleri dünya çapında Orta ve Güney Amerika’da, Avrupa’da, Ortadoğu’da, Afrika’da, Avustralya’da, Yeni Zelanda’da ve Asya’da 100’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır. GWS, Swan Grubunun bir üyesidir.

GWS’nin eşsiz ürün sunumu, hem patentli CAD2 diyaframlı tankları hem de patentli su bağlantısına sahip tek diyaframlı tankları içermektedir, ve şimdi değiştirilebilir bir membran tasarımı da seriye eklenmiştir. Tüm ürünlerimiz mükemmel kaliteyi temin etmeye yönelik bir dizi testten geçmektedir. Bunun ötesinde müşterilerimize geniş kapsamlı bir garanti sunmaktayız.

GWS’nin bir Amerikan firması olan Flexcon Industries isimli kardeş şirketi patentli CAD2 tek diaphragm tasaramı ile donanmış Challenger™, C2Lite™ ve FlowThru™ serilerini üretmektedir ve sirketimzin ABD, Kanada ve Meksika satışlarından sorumludur. Tayvan firması olan diğer bir kardeş şirketimiz, TankPac Industries , patentli su bağlantısı ile donatılmış PressureWave™, HydroGuard™, Max™, UltraMax™, M-Inox™, ThermoWave™, HeatWave™, SolarWave™ ve RoWave™ serilerini üretmektedir. Bunun yanı sıra GWS, Türkiye’de bulunan bir stratejik ortağı ile beraber yüksek kapasiteli ve yüksek basınçlı tanklar üreterek eksiksiz bir ürün portföyü geliştirmiştir.