Jul 9, 2015

OSO Hotwater ile Yapılan Anlaşma


GWS’nin OSO Hotwater ile yapılan anlaşmada “PressureWave” serisi genleşme tanklarının yeni “OSO Super S” 
Kategori: Testimonials
Gönderen: admin

GWS’nin OSO Hotwater ile yapılan anlaşmada “PressureWave” serisi genleşme tanklarının yeni “OSO Super S” su ısıtıcısı ürün grubunda kullanılması sağlanmıştır

OSO Hotwater Hakkında

“OSO Hotwater Ltd” su ısıtıcı ve boyler piyasasının lider konumunda bir şirkettir. OSO’nun gücü, üretim kalitesinin çok yüksek olması ve yenilikçi bir dizayna sahip olan Norveç’teki fabrikasından gelmektedir. OSO, çevreyi ve doğayı korumaya duyarlı oaln üretim metodu sayesinde uzun süreli ve uluslararası düzeyde olan bir saygınlığa sahiptir. Sayın Sigurd Braathen (Genel Müdür):

“Genleşme tankları için potansiyel tedarikçileri bir süre değerlendirdikten sonra, sektördeki hiçbir firmanın Global Water Solutions ile kalite ve fiyat konusunda eşleşemeyeceğinin farkına vardık. Faaliyet gösterdiğimiz pazara en iyi kalitedeki silindirleri sunmak en iyi ekipmanları seçmemizi gerektiriyor. GWS eşi benzeri olmayan bir esneklik ve müşteri hizmeti sunduğunu gösterdi ve aynı zamanda genleşme tankları, hazırladığımız geniş çaplı çalışma ömrü testi programında üstün bir başarı gösterdi. Doğru seçim yaptığımıza eminiz”

Global Water Solutions ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ‘İletişim’ butonuna tıklayınız, satış ekibimiz sizinle temasa geçecektir.